Profesyonel dokunuş

Neden Castrol?

SEAT İÇİN GELİŞTİRİLDİ

Castrol, dünyanın önde gelen yağlama teknolojisinin öncüsü olarak, her zaman SEAT motorunun verimini ve performansını artırmanın yeni yollarını arıyor. Rakipsiz bilgi ve gelişmiş teknolojisi ile Castrol, yağlardaki uzmanlığını da bir kez daha pekiştiriyor.

100 yılı aşkın süredir yenilikçi, güçlü yağlar ve yağ odaklı çözümler keşfetmek için tutkulu bir şekilde çalışıp başarı elde ettik. Şimdi ve gelecekteki başarımız, dünyanın önde gelen araştırma ve geliştirme çalışmalarına yaptığımız yatırımın devamlılığıyla sürecek.

SEAT ile yakın çalışmalarımız sonucu, teknolojik yenilikleri ve ortak mühendislik ile üretilmiş yağları geliştirdik. Sonuçta ortaya çıkan formüller en yeni motor teknolojisine mükemmel uyum sağlayacak ve SEAT'ın benzersiz teknoloji ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özel olarak geliştirildi. Ortak mühendislik çalışmalarımızın en önemli hedefleri, akaryakıt, motor yağları ve şanzıman yağlarını araştırarak CO2 emisyonunu düşürmek ve yakıt tasarrufu sağlamaktır. SEAT ve Castrol teknoloji ortakları, gelecek için senaryoları birlikte tasarlayacak ve sorunları birlikte çözecektir. Bu nedenle Castrol EDGE Professional ürünler, SEAT tarafından onaylanmakta ve tavsiye edilmektedir. Her yeni SEAT aracın motor yağı kapağında Castrol kullanılmasının tavsiye edildiğini görebilirsiniz.

SEAT’ın tercihi Castrol EDGE Professional

CASTROL EDGE PROFESSIONAL

Fluid Strength Technology™ ile geliştirilmiş Castrol EDGE Professional, Castrol’ün en güçlü motor yağı. Benzersiz gücü, çeşitli sürüş hızlarında metallerin birbiriyle temasını ve sürtünmeyi azaltır, motorun maksimum performansla çalışmasını sağlar.

BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?

Motor basınçları son 10 yılda iki katına çıktığı için, günümüzün motor yağlarının daha güçlü olması gerekmektedir.
Bütün yağların gücü aynı değildir.
Castrol EDGE Professional, endüstri standartları limitlerinden çok daha iyi performans göstermektedir.
Sürekli ve maksimum motor performansı elde etmek için motor yağınızın, motorunuzda sürekli değişen basınçlara ve sıcaklıklara uyum sağlayabilmesi gerekir.

FLUID STRENGTH TECHNOLOGY™
Fluid Strength Technology™ kullanılarak geliştirilmiş Castrol EDGE Professional, en gelişmiş motor yağlarımızın arkasındaki özel bir teknoloji, hatta yeni felsefemizdir. Üstün içeriğiyle her kullanıma uygun şekilde hazırlanmış teknolojimiz, zorlu sürüş koşullarında bile motorunuzun ihtiyaçlarına cevap vererek aracınıza güç kazandırır.

VERİMLİLİĞE YARDIMCI OLUR

Castrol EDGE Professional bütün motor hızlarında güçlü yağ katmanı oluşturur ve motor verimini artırır. Günümüzün motorları daha yoğun çalışır, çalışırken de daha çok ısınır ve daha yüksek basınçlarda faaliyet gösterir. En yüksek güçte performans kaybı yaşamamak, maksimum motor verimliliğine ulaşmak ve emisyonları azaltmak en temel hedeflerimizdir. Castrol EDGE Professional güçlü yağ katmanı ile metal temasını en aza indirir, motor yüzeyleri arasındaki sürtünmeyi azaltır. Metallerin birbiriyle sürtünme ve temaslarının ölçüldüğü çeşitli motor hızlarında yapılan testlerde Castrol EDGE Professional, en yakın rakibine göre daha üstün güce sahip olduğunu kanıtlamıştır.

METALLERİN BİRBİRLERİYLE TEMASINI AZALTMADA %60’A KADAR DAHA GÜÇLÜ

PERFORMANSA YARDIMCI OLUR

Castrol EDGE Professional her türlü motor aşınmasına karşı test edilmiştir. Elde edilen sonuçlar, motorunuza en çok ihtiyaç duyduğunuz zaman en iyi performansı göstereceğinin güvencesini vermektedir.

Felsefemiz, asgari endüstri standartlarının ötesine geçen yağlar üretmek. Bu amaçla Castrol EDGE Professional’ın limitlerini test ederek yağlarımızın ne kadar güçlü olduğunu öğreniyoruz. Ürünlerin mükemmelliklerini de test ediyoruz. Rakiplerimizin kaçı bunu iddia edebiliyor?

En zorlu koşullar altında bağımsız olarak test edilmiş olan Castrol EDGE Professional sürekli olarak motorun en zorlu ihtiyaçlarına uyum sağlar. En yakın rakibine göre daha iyi performans göstererek %35’e kadar daha uzun süre gücünü korur.

CASTROL EDGE PROFESSIONAL 5W-30 EN YAKIN RAKİP (0W-40)

ZORLU KOŞULLAR ALTINDA %35'E KADAR DAHA UZUN SÜRE GÜÇLÜ

CASTROL EDGE PROFESSIONAL LONGLIFE III 5W-30

SEAT’ınızın çalışma maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur.
SEAT'ın LongLife bakım aralıkları için özel olarak ortak mühendislik çalışması yapılmıştır.

Sürdürülebilir motor verimliliği
Servis bakım aralıklarında değiştirilen yağ sayesinde motor gücü ve tork korunur.

Çevre dostu
Castrol'ün Clean Performance TechnologyTM emisyonların azaltılmasına yardımcı olur.

ARAÇ ÜRETİCİLERİ VE YETKİLİ SERVİSLER İÇİN ÖZEL

Castrol EDGE Professional ürünlerinin gelişmiş bir diğer özelliği de Mikro Filtreleme Teknolojisi’dir. Bu filtreleme teknolojisini dünyanın lider araç üreticileri, araç motorlarına ilk dolum yapılırken kullanmaktadır.

Ultraviyole ışığa tutulduğunda ortaya çıkan parlak ve renkli imza, “Professional” kalitesinin göstergesidir. Bu şekilde müşterileriniz ve personeliniz, yetkili servisler için özel olarak geliştirilmiş yağ markası olan Castrol EDGE Professional kullanıldığını görür.

ULTRAVİYOLE İMZASIYLA MİKRO FİLTRELEME TEKNOLOJİSİ KULLANILARAK GELİŞTİRİLMİŞ,

YETKİLİ SERVİSLER İÇİN ÖZEL MOTOR YAĞI

Kanıtlar gerçek ve ikna edici. Fluid Strength Technology™ kullanılarak geliştirilmiş Castrol EDGE Professional Longlife III 5W-30, SEAT yetkili servisinizin daha verimli olmasına yardımcı olur ve işlerinizi geliştirmeniz için müşteri sadakati oluşmasını sağlar.

Performans için güç, sürüş için özgürlük.

Metallerin birbirleriyle temasını %60’a kadar* azaltır.

Verimliliğe* yardımcı olur.

Performansa yardımcı olur.

Çeşitli motor hızlarında benzersiz koruma sağlar.

SEAT için geliştirilmiştir.

SEAT yetkili servislerine özeldir.

Ultraviyole rengi imzası ile Mikro Filtreleme Teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir.

* Rakip 5W-30 motor yağına karşı test edilmiştir.

Price List Fiyat Listesi

Fiyat Listesi

Configure Araç Oluşturucu

Araç Oluşturucu

Calendar Online Servis Randevusu

Online Servis Randevusu

Mobile SEAT Online Mobil

SEAT Online Mobil

Find a dealer Yetkili Satıcı ve Servisler

Yetkil Satıcı ve Servisler